Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
207.157.870 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7362 tekstów. Zajęłyby one 29015 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Kto wygra wybory 2025?
Karol Nawrocki
Rafał Trzaskowski
Sławomir Mentzen
Szymon Hołownia
  

Oddano 415 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Napatrzył się i wciąż nie mógł zrozumieć - co za fatum wisi nad tym nieszczęsnym krajem, co za przekleństwo, że jeśli nawet pojawiał się tu ktoś porządny, to albo zaraz znikał nie wiedzieć gdzie, albo po fakcie okazywał się zupełnie inny i tak czy owak do wyboru zostawali tylko kretyni i złodzieje, świnie i dupy wołowe, cynicy i nieudacznicy - i proszę, wybieraj, chciałeś wolności, chciałeś demokracji..
Komentarze do strony I Ty zostań papieżem

Dodaj swój komentarz…
TheJester - Oszczerstwo   11 na 11
Treść powyższego artykułu głęboko uraża moje dyskordiańskie uczucia religijne, nie wymyśliłem jeszcze powodu dlaczego, ale nie uważam tego za istotne.
A ponieważ to JA jestem papieżem: niniejszym ekskomunikuję wszystkich związanych z tym plugawym tekstem (nawet siebie, w końcu go przeczytałem i w mojej głowie mogły zalęgnąć się heretyckie myśli). Uzyskanie przebaczenia jest możliwe przy pomocy zjedzenia hot-doga, lub zignorowania ekskomuniki.
Autor: TheJester  Dodano: 10-03-2012
Reklama
Jan Grabiński   4 na 4
Ostatnio w firmie mieliśmy ocenę okresową:
- etap 1 - samoocenę,
- etap 2 - ocenę szefa,
- etap 3 (ostatni) - rozmowa ocenianego z szefem
W etapie pierwszym należało wypisać swoje zarówno mocne jak i słabe strony, jako pracownika.
W obu punktach napisałem: czuję się filozofem ;-)
Chyba jestem szalony, co nie oznacza wcale, że chory :-D
Jeszcze nie wiem, co moi szefowie na to powiedzą!
Pozdrawiam.
Autor: Jan Grabiński  Dodano: 10-03-2012
ARGutowski - Przebrzydłe herezje!   7 na 7
Widać, że autor tekstu nie ma za grosz Wielkiego Potwora Spagetti w sercu. Widocznie jeszcze nie dostąpił łaski naznaczenia swej duszy Jego makaronową Macką.

Popraw się, Bracie i ukorz w pokucie, albowiem tylko Kościół Wielkiego Potwora Spaghetti jest Jedyną i Prawdziwą Religią.

Powiadam Ci: jeśli nie odwołasz swych herezyj, to po śmierci trafisz na wieczne męki do kotła z gorącym sosem pomidorowym!
Autor: ARGutowski  Dodano: 11-03-2012
Koraszewski - ARGutowski   3 na 3
Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną, powiedział makaron. Pasta i basta. 
Autor: Koraszewski  Dodano: 11-03-2012
maruda - religia na piątek   1 na 1
W każdy piątek zostaję wyznawcą dyskordianizmu. Zostaje 6 dni, a wierzeń są setki, co wybrać?
Autor: maruda  Dodano: 11-03-2012
kub44   1 na 1
Wszyscy niewierni zostaną uwidelcowani!

Jako, że widelec nie pozwala nam wzbić się w powietrze jak to czyni nasz jedyny makaronowy latający Bóg, żądam zakazu używania widelców!!! Od dziś makaron można jeść tylko pałeczkami!
Autor: kub44  Dodano: 11-03-2012
mieduwalszczyk
Ja tam wolałbym zamiast papieża papieżycę, ponoć kiedyś raz już była. Na pewno wyglądałaby korzystniej podczas całowania odwiedzanych ziem z wyeksponowaną kopułą bazyliki.
Autor: mieduwalszczyk  Dodano: 11-03-2012
TheJester   1 na 1
Nie widzę innego rozsądnego rozwiązania tego konfliktu jak długotrwała i krwawa wojna religijna.
I ostrzegam, że King-Kong jest po naszej stronie (chociaż chyba mało przydatny, bo umarł za nasze grzechy).
Autor: TheJester  Dodano: 12-03-2012
JanPawełDrugi  -1 na 1
Publikujecie takie marne wypociny! Czy chcecie przekształcić się w internetowy plociuch?
Jak to się dzieje, że patronujecie imprezie naukowej? A komentarze do artykułu, to jak bym czytał onet.
Autor: JanPawełDrugi  Dodano: 19-03-2012

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365